ŞİRKETİNİZİ
50+ UYGULAMASI VE 300.000+ KULLANICISI OLAN KNOWIZZ’LE
DİJİTALLEŞTİRMEK İSTER MİSİNİZ?

Günümüzde şirketler için başarının yolu, bilgi odaklı ve her zaman erişebilir olan “dijitalleşmeden” geçiyor. Gerçek zamanlı bilgi akışı sağlayan dijital teknolojiler sayesinde, iç ve dış iletişimi güçlendirmek, yeni iş modelleri üretmek, kurum ve çalışanlar için artı değer yaratmak mümkün.

KNOWIZZ, kurumsal pazarın %85’ine hakim olan Microsoft SharePoint altyapısıyla; son kullanıcıların herhangi bir eğitime ihtiyaç duymadan rahatlıkla kullanabileceği, 50’den fazla modülü farklı ihtiyaçlara göre paketledi ve aynı gün içinde bulut üzerinden (Office365, Azure) veya kendi sunucularınızdan (on-premise) kullanımınıza sunuyor. Üstelik alanında 20 yıllık bir birikim ve 300.000’den fazla kullanıcı deneyimi ile…

UX-UI

KNOWIZZ, işlevsel ve kullanıcı dostu arayüzleriyle çalışanlarınız için oldukça rahat bir kullanıcı deneyimi sağlar. Hiçbir eğitime, teknik bilgiye gerek kalmaz. Böylece IT’nin de iş yükü azalır; iş ve zamandan tasarruf yapılır.


TEMEL MODÜLLER

KNOWIZZ Temel Paket, kurum içi duyurular, çalışanlar arası iletişim ve bilgilerin tek elde toplanması gibi işleyişe dair temel ihtiyaçları karşılar. Bilgi akışını hızlandırırken, şirketi dijitalleşme sürecine taşır.

TEMEL MODÜLLERİ İNCELE


EK MODÜLLER

KNOWIZZ Ek Modüller, günümüzde sosyal medya ve oyunlaştırma ile yeniden biçimlenen çalışma anlayışının bir karşılığı. Çalışanlarınızdan maksimum performans almak ve şirket içi katılımı artırmak için, Eklenti Modüller arasından dilediklerinizi Temel Paket’e ekleyebilirsiniz.