AKILLI. MODERN. KULLANICI DOSTU.

KNOWIZZ TEKNOLOJİSİNE MERHABA DEYİN.

GLOBAL STANDARTLARDA ALTYAPI

KNOWIZZ, güvenlik ve kullanım kolaylığı açısından global bir standart haline gelen SharePoint 2016 altyapısı üzerinden; sunucularınızda ya da bulut ortamda (Microsoft Office 365, Microsoft Azure) çalışır. IT yapınıza uyum sağlayarak, hata payı minimum bir çalışma ortamı sunar.

1 GÜNDE KURULUM

SharePoint 2016 altyapısı hazır olan tüm ortamlarda, KNOWIZZ’in kurulumu sadece bir günde tamamlanır. Teknik destek ve eğitimler bizden, KNOWIZZ’i kullanması sizden.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ, KULLANICI DOSTU TASARIM

KNOWIZZ, kullanıcı dostu tasarımlarına ek olarak, şirketlere özel tasarım önerileri de sunar. Modern arayüzler sayesinde, artık aradığınızı bulmanız çok kolay!

8x5 TEKNİK DESTEK

KNOWIZZ’le birlikte erişebileceğiniz tüm eğitim dökümanları ve videolarını takip edebilir; düzenli web seminerlerimize katılabilirsiniz.

Desteğe mi ihtiyacınız var? Hafta içi 5 gün, günde 8 saat, KNOWIZZ destek birimine destek@simternet.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

MOBİL UYUMLULUK

KNOWIZZ, web, tablet ve mobil cihazlar için de özelleştirildi. Mobil cihazın modeli ne olursa olsun, şirket dışındayken de KNOWIZZ’i rahatlıkla kullanabilirsiniz.

GÜÇLÜ EKİP + VİZYON = GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİ

KNOWIZZ’in hedefi, arkasındaki 20 yıllık SİMTERNET gücü ve uzman ekibiyle; yarınların teknolojilerini üretmek Bunu yaparken de dünya çapındaki teknolojik ve toplumsal trendleri takip ediyor; alanında en yenilikçi fuar ve etkinliklere katılıyor. Tüm birikimlerini de Blog sayfasında paylaşıyor.

ÖZEL/HAZIR TASARIMLAR ÖZEL/HAZIR TASARIMLAR
MOBİLDEN ERİŞİM MOBİLDEN ERİŞİM
50+ HAZIR UYGULAMA 50+ HAZIR UYGULAMA
SHAREPOINT ALTYAPISI SHAREPOINT ALTYAPISI
1 GÜNDE KURULUM 1 GÜNDE KURULUM
ALTYAPI OFFICE 365/AZURE UYUMLU