EĞİTİCİ MODÜLLER

Eğitici Modüller ile sektörünüz ve kurumunuza dair tüm bilgiler elinizin altında.
POPUP YÖNETİMİ POPUP YÖNETİMİ
Şirket içi önemli ve dönemsel duyurularınızı paylaşmak için kullanabilir; farklı yetkilendirme seviyeleri ile hedef kitlenizi belirleyebilirsiniz. Ayrıca yayına giriş ve yayından çıkış ayarlaması yapabilirsiniz.
EĞİTİM SİTESİ EĞİTİM SİTESİ
Kurum içi eğitim yönetim sistemi (LMS) olarak konumlandırabilirsiniz. Tanımlanacak yetkili kullanıcı derslikler ve eğitim programı oluşturabilir, çalışanlara ders ataması yapabilir, seçimlik dersler tanımlayabilir. Aynı zamanda sınav, quiz ve anket düzenlenebilir.
SÖZLÜK SÖZLÜK
Yeni bir sözlük içeriği tanımlanabilir ya da var olan içeriklere ekleme yapılabilir. Wiki veya Fihrist gibi kullanılabilirken; yetkilendirme ile kimlerin içerik oluşturup, düzenleme yapabileceği de belirlenebilir.
KARİYER FIRSATLARI KARİYER FIRSATLARI
Kuruma ait açık pozisyonlar, ilan tarihine göre kategorik olarak listelenir. İlgili ilana başvurabilir ya da bir arkadaşınıza önerebilirsiniz.
OKUDUM ANLADIM OKUDUM ANLADIM
Kanunen veya görev tanımları ile işleyiş gereği, şirket çalışanlarının okuması ve dijital olarak imzalaması gereken duyurular yapılır ve okunduğuna dair raporlar oluşturulur.