OYUNLAŞTIRICI MODÜLLER

Ödül ve puanlama sistemiyle zenginleştirilen modüller, çalışmayı “çalışma” olmaktan çıkarır; rekabeti artırırken, çalışanlar arasındaki işbirliği ve ekip çalışmasını da güçlendirir.
BE-WELL BE-WELL
Oyun öğeleri de içeren uygulama, sağlık ve fitness performansınızı ölçer. Performansınızı, diğer çalışma arkadaşlarınızla ve departmanlar arasında da karşılaştırabilirsiniz. Moderatör kullanıcı tarafından atanan ve seçimlik etkinliklerden oluşur.
TEŞEKKÜR UYGULAMASI TEŞEKKÜR UYGULAMASI
Dönemsel olarak yüklenen ve portal içindeki katılımınızdan kazandığınız kredilerinizle, iş arkadaşlarınıza teşekkürlerinizi iletebilir; ödüller ve hediyeler kazanabilirsiniz. Teşekkür alan kişi ve departmanlar arasındaki en iyiler düzenli olarak paylaşılır.
MOOD BAR MOOD BAR
Seçenekler arasından, günlük ruh halinize uygun olan ikonu seçerek kişisel olarak ruh halinizdeki değişimi takip edebilirsiniz. Şirket yönetimi ise, departman bazında günlük, haftalık ve aylık ruh halleri değişimini takip edebilir.
DİL EKLENTİSİ DİL EKLENTİSİ
Proje fikirlerinizi yeni başlıklar açarak paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda puan sisteminin de kullanılabildiği Fikir Küpü ile onaylanan projeler hayata geçiriliyor.
ÖZEL TASARIM ÇALIŞMASI ÖZEL TASARIM ÇALIŞMASI
Knowizz Temel Paket ile gelen arayüz dışında, kurumunuza özel bir tasarım çalışması talebiniz olursa; bizimle iletişime geçebilirsiniz.
DEPARTMAN SİTELERİ DEPARTMAN SİTELERİ
KNOWIZZ’in tasarım konseptine uygun bir şirket-departman alt site konsepti geliştirilir ve içerik girişine hazır hale getirilir. Departman ve proje&sosyal kulüplere dair haberler, linkler, organizasyon şeması, foto galeri, video galeri ve tanıtım gibi bölümler bulunur.
ENTEGRASYON ENTEGRASYON
Knowizz, şirketinizin merkezindeki uygulama olacaktır. Şirket içerisinde kullanılan diğer uygulamalarla veri alışverişi gerektiğinde, özelleştirme kapsamında destek alabilirsiniz.