DESTEKÇİ MODÜLLER

DAHA SAĞLAM İŞBİRLİĞİ, DAHA FAZLA VERİMLİLİK
İyi bir takım çalışması ve “biz” olabilme bilinci, artık şirketler için her şey demek. KNOWIZZ’le takım çalışması daha kolay, verimlilik daha fazla.
DOKÜMAN MERKEZİ
Kurum içi belgelerinizi departman, bölge veya grup şirket şeklinde sınıflandırılabildiğiniz bu SharePoint Doküman Kütüphanesi’nde, kendi yetki grubunuza göre, doküman editleyebilir, silebilir ya da indirebilirsiniz.
FORUM
İK veya iş geliştirme birimlerinin kullanabileceği ortak tartışma alanı. SharePoint Discussions Board şablonu kullanılan modülde, Discussion Board admini olarak tartışma başlıkları açabilirsiniz. Kullanıcı olarak bu konu ve tartışmaları beğenebilir, video veya fotoğraf da ekleyerek yorum yapabilirsiniz.
SÖZLEŞME TAKİBİ
Tedarikçi sözleşmelerin yer aldığı liste sayfası. Sözleşme bitiş tarihinden bir süre önce, ilgili kişi ya da departmanlara uyarı e-postası gönderilir.
DEPARTMAN SİTESİ/PROJE VE SOSYAL KULÜPLER ALT SİTELERİ
KNOWIZZ’in tasarım konseptine uygun bir şirket-departman alt site konsepti geliştirilir ve içerik girişine hazır hale getirilir. Departman ve proje&sosyal kulüplere dair haberler, linkler, organizasyon şeması, foto galeri, video galeri ve tanıtım gibi bölümler bulunur.
SKYPE FOR BUSINESS
Skype for Business entegrasyonu. Lync Server ve Client uygulaması lisansı ve kurulumları, kapsam dışında yer alır.